o mnie ja

 

W swojej pracy kieruję się mottem jednego z wybitnych fotografów Ansela Adamsa: „Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie.” Dlaczego?

Ponieważ dla mnie najważniejsze na zdjęciach są emocje. To te krótkie chwile wzruszenia, radości które zostaną uchwycone na fotografii sprawiają, że z przyjemnością wracasz do niech w każdym momencie swojego życia. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na naturalność, ponieważ w drobnych gestach czułości, pocałunku zamknięta jest magia chwili.

,,Pani Dorota Dabińska fotografowała mówców i publiczność podczas konferencji TEDxMarszałkowska, z powodzeniem oddając na zdjęciach emocje i charakter uczestników.”

Maja Zwierzeniec

„Dorota zrobiła dla mnie genialne zdjęcia podczas Miejskich Warsztatów Ogrodniczych. Jej poczucie estetyki jest mi bliskie. Tak powinno się dokumentować eventy! Nawet ja, która fatalnie wychodzi na zdjęciach, jestem tu całkiem dorzeczy dla samej siebie. I nie ma w tym krzty krygowania! Doroto. To jest czego chciałam! Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę mogła pokazać Wam genialne, życiowe fotki marki DDFStudio. Relację można obejrzeć TUTAJ

Ania fajneogrody.pl

Dorota Dabińska-Frydrych jest kompetentnym fotografem:  otwarta, łatwo nawiązuje kontakt, nie buduje dystansu, przyjemnie się z nią współpracujeZ.  Jej profesjonalizm poznałam po tym, że na sesję przyszła przygotowana, z równymi akcesoriami, które urozmaiciły zdjęcia, nadając im nutę fantazji, dziecięcej radości.  Zdjęcia Doroty są pogodne, optymistyczne, z pomysłem.”

Magda

 

 

opinie4