Chrzest Basieńki

tematem przewodnim dzisiejszego wpisu jest chrzest, ale jak dla mnie to rodzice małej gwiazdeczki królują. Fotografując ich miałam wrażenie, że to jest ich wielki dzień, tyle miłość i czułości dawno nie widziałam pod jednym dachem. Tak naprawdę to jest ich wielki dzień ich wspólny wielki dzień, bo gdyby nie połączyła ich miłość nie było by tego malutkiego skarbu. Mam nadzieję, że chociaż trochę udało mi się oddać to co czułam w powietrzu… życzę miłego oglądania  i jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam fotografować to cudne wydarzenie :)
Na zachętę pokazuję moje ulubione zdjęcie:

051

aby obejrzeć cały reportaż kliknij więcej:

(więcej…)

Chrzest Zofii

Księżniczka Zofia, przyjęła Chrzest Święty w piękną, majową sobotę, w jednej z podwarszawskich parafii. Jak widać na zdjęciach była już lekko senna, ale dzielnie z uśmiechem na ustach uczestniczyła w całej mszy. Zosiu, życzę Ci żeby ogrom miłości otaczał Cię całe życie tak jak w tym uroczystym dniu.
Zapraszam do obejrzenia reportażu z tego słonecznego i pełnego miłości wydarzenia :)

chrzest święty warszawa

chrzest święty

(więcej…)

Chrzest Laurki

Chrzest był piękny, a modelki cudne od najmniejszej do największej :)
Jak pracowałam nad sesją to aż mi serce krwawiło, że nie będę mogła się pochwalić taką fajną rodzinką, dlatego jeszcze raz dziękuję bardzo Pani Magdalenie na zgodę, abym mogła pokazać chociaż kilka zdjęć :) To tylko ułamek tego co przesłałam po zamówieniu, ale mam nadzieję że spodoba Wam się tak bardzo jak mnie.

Pozwalam sobie też wrzucić jeszcze jedno zdanie, które mi napisała Pani Magdalena:
„Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Tak, zdjęcia dotarły nienaruszone, pięknie zapakowane. Pierwszy raz spotkałam się z takim ładnym papierem do wydruku zdjęć.”

(więcej…)